Slide 1
Transbud
MATERIAŁY BUDOWLANE
Slide 1
Transbud
MATERIAŁY REMONTOWE
Slide 1
Transbud
WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU BUDOWLANEGO
Slide 1
Transbud
BUDOWA POD KLUCZ
previous arrow
next arrow

NASZA OFERTA

BUDOWA

REMONT

OGRÓD

WYPOŻYCZALNIA

HDS 10 TON

KOPARKA

BUDOWA POD KLUCZ

TRANSBUD W LICZBACH

PRODUKTÓW W SKLEPIE

KOPARKI NA WYNAJEM

KOPARKI NA WYNAJEM

PRODUKTÓW W SKLEPIE

NAS

Firma Trans-Bud powstała w 1998r.

Zaczynaliśmy od hurtowej sprzedaży materiałów budowlanych. Poprzez szybką rozbudowę sieci dystrybucji postanowiliśmy rozpocząć w 2000r sprzedaż detaliczną.

Założyliśmy więc hurtownię mat budowlanych w Józefowie przy Al. Nadwiślańska 250a. Rozpoczęliśmy tam sprzedaż detaliczną, usługi transportowe HDS, usługi koparko-ładowarką, oraz prace ogrodowe minikoparką. Zapotrzebowanie rynku zaowocowało wprowadzeniem kolejnej dziedziny czyli wypożyczalni sprzętu budowlanego.

Mając na uwadze dobro klientów i najwyższą jakość usług stale poszerzamy nasz asortyment produktów. Przyrost ten przyczynił się w 2014 roku do budowy magazynu wysokiego składowania w miejscowości Ostrówik 31 k. Góry Kalwarii.

Dzięki współpracy z wiodącymi i lokalnymi producentami mat. budowlanych staramy się proponować Państwu zawsze sprawdzone produkty.

Zaopatrujemy klientów indywidualnych jak i duże firmy budowlane. W całym okresie naszej działalności dzięki Państwa zaufaniu pomogliśmy w budowie setek indywidualnych domów oraz prestiżowych inwestycji.

Z nami zrealizujesz swój wymarzony dom od wykopu po dach.

Stawiamy na jakość a nie na ilość.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

NASZE REFERENCJE

Marta Pierścińska
Marta Pierścińska
2023-07-04
Polecam! Firma gwarantuje pełny profesjonalizm, bezkonkurencyjne ceny oraz szybką dostawę :)
Anna Kuśmider
Anna Kuśmider
2023-06-30
Polecam! TransBud oferuje szeroki wybór wysokiej jakości produktów w najniższych cenach w okolicy. Co więcej, bardzo miła obsługa oferująca profesjonalne doradztwo.
Ewa Łysiak
Ewa Łysiak
2023-06-18
Trans-bud Józefów dba o to, aby oferowane produkty były najwyższej jakości i spełniały najnowsze standardy branżowe. Nie musisz się martwić o to, że otrzymasz produkt, który nie spełni Twoich oczekiwań. Niezależnie od tego, czy jesteś małym przedsiębiorcą czy dużą firmą budowlaną, skład budowlany dostosuje się do Twoich potrzeb. Jeśli szukasz miejsca, gdzie znajdziesz doskonałą obsługę, wysokiej jakości materiały i konkurencyjne ceny, to właśnie tam powinieneś się udać.
Edvin Podlevski
Edvin Podlevski
2023-05-31
Zdecydowanie polecam. Dobra obsługa oraz szybka dostawa materiałów zamówionych.
Mateusz Bogumil
Mateusz Bogumil
2023-05-27
Co tu dużo mówić: P R O F E S J O N A L I Z M. Rzetelna i fachowa obsługa, która z pasją i ludzkim podejściem do klienta sprawiła, że jestem częstym bywalcem Trans-Bud. N A J L E P S Z Y w okolicy. Gdyby nie Trans-Bud to w okolicy nadal byłyby chaty z drewna albo lepianki z gliny lub czegoś innego :)) POLECAM!!!
Jakub Jakub
Jakub Jakub
2023-05-27
Polecam
Adrian Kacprzak
Adrian Kacprzak
2023-05-27
To jest naprawdę cenna kopalnia dla sektora budowlanego. Zaproponowane są wysokiej jakości materiały, bezbłędna obsługa klienta i fachowość, co czyni to miejsce nieodzownym dla wszystkich, którzy pragną osiągnąć doskonałe wyniki w swoich projektach budowlanych. Zdecydowanie polecam ten skład budowlany i zapewniam, że nie będziesz rozczarowany wyborem tego miejsca.
Rafał Łysiak
Rafał Łysiak
2023-05-26
Skład budowlany w Józefowie to niesamowite miejsce dla każdego, kto poszukuje wysokiej jakości materiałów budowlanych i profesjonalnej obsługi. Jestem w pełni przekonany, że to najlepszy skład budowlany w okolicy i mogę z całego serca polecić go wszystkim inwestorom i wykonawcom.
Call Now Button